Zbiór przepisów prawnych i zasad postępowania:

Wiadomości i artykuły rss

2009-03-17 , policja.pl / ebos.pl
Zwoleńscy kryminalni zatrzymali dziesięciu młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie i rozprowadzanie narkotyków. Jednym z zatrzymanych jest żołnierz zasadniczej służby wojskowej. Decyzją prokuratury czterech mężczyzn podpisywać będzie listę osób dozorowanych, dwóch trafiło na trzy miesiące do aresztu.

Zwoleńscy kryminalni od dłuższego czasu rozpracowywali grupę młodych mężczyzn zajmujących się wprowadzaniem do obrotu narkotyków. Gdy zgromadzili niezbędne materiały, przystąpili do realizacji. Jako pierwszy wpadł 17-letni mężczyzna. Młody człowiek został zatrzymany w centrum Zwolenia - miał przy sobie narkotyki. W kolejnych dniach doszło do dalszych zatrzymań. W ręce policjantów wpadło w sumie dziesięć osób. Wśród osób podejrzanych znalazł się również żołnierz odbywający zasadniczą służbę wojskową. Jego zatrzymanie było efektem współpracy policjantów z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej.

Spośród 10 zatrzymanych, czterech mężczyzn podpisywać będzie listę osób dozorowanych, dwóch zostało tymczasowo aresztowanych.

Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.
Podziel się informacją o nas na Facebook`u:
Jak zlecić publikację
ogłoszenia sądowego?
Prawo wyboru waluty (art. 358 kc)
Stare pytanie brzmi: czy można przegrać sprawę w sądzie jeśli ma się niewątpliwie rację? Oczywiście, że (...)
Naukowcy i studenci dyskutowali o popełnianiu przestępstw w internecie
Ponad połowa tzw. przestępstw z nienawiści popełniana jest w internecie - oceniają eksperci. W czwartek na (...)
1/572