Niedziela 28 listopada 2021 Wydanie nr 5025
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 111/20 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 03.08.2021

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Irena Mrozek, Barbara Maraszkiewicz, Eugeniusz Maraszkiewicz, Józef Maraszkiewicz, Jan Maraszkiewicz, Karolina Maraszkiewicz O treści

Przed Sądem Rejonowym w Gorlicach pod sygnaturą I Ns 111/20 toczy się postępowanie z wniosku Ireny Mrozek o stwierdzenie nabycia przez Irenę Mrozek przez uwłaszczenie prawa własności, położonej w Bieczu, gmina Biecz, działeki ewidencyjnej nr 2492 o powierzchni 0,0684 ha, powstałej z części działki gruntowej 2034/4, objętej księgą wieczystą nr NS1G/00058414/8 oraz z części działki 2034/8.

Sąd wzywa następców prawnych Barbary Maraszkiewicz, Eugeniusza Maraszkiewicza, Józefa Maraszkiewicza, Jana Maraszkiewicza, Karoliny Maraszkiewicz oraz wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu postępowania pod rygorem pominięcia.

Jeżeli w tym terminie nikt się nie zgłosi, albo praw swoich nie wykaże, Sąd stwierdzi uwłaszczenie, o ile zostanie ono wykazane.​

Miejscowość: Gorlice, Biecz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 03.11.2021

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.