Środa 30 listopada 2022 Wydanie nr 5392

W jaki sposób zamówić publikcację ogłoszenia na EBOS.PL ?

artykuł

Poczta elektroniczna (email)

Publikacja ogłoszenia odbywa się na podstawie przesłanej treści ogłoszenia na adres email redakcji: redakcja(małpa)ebos.pl . Treść ogłoszenia przesłana przez pracownika sądu, prokuratury (ze służbowego maila), syndyka nie wymaga potwierdzenia postanowieniem sądu/prokuratury. W każdym innym przypadku, wymagane jest przesłanie danych zlecającego publikację ogłoszenia, skan postanowienia odpowiedniego organu o publikacji ogłoszenia.

FAX

Publikacja ogłoszenia odbywa się na podstawie przesłanej treści ogłoszenia na nr faksu 71 750 31 21. Treść ogłoszenia przesłana przez pracownika sądu, prokuratury, syndyka, będzie potwierdzona telefonicznie przez redakcję EBOS.PL, w każdym innym przypadku, wymagane jest przesłanie dodatkowo danych zlecającego publikację ogłoszenia, skan postanowienia odpowiedniego organu o publikacji ogłoszenia.

Poczta tradycyjna

Publikacja ogłoszenia odbywa się na podstawie przesłanej treści ogłoszenia na adres redakcji. Treść ogłoszenia przesłana przez pracownika sądu, prokuratury, syndyka będzie potwierdzona telefonicznie przez redakcję EBOS.PL, w każdym innym przypadku, wymagane jest przesłanie dodatkowo danych zlecającego publikację ogłoszenia, skan postanowienia odpowiedniego organu o publikacji ogłoszenia.

Koszt publikacji ogłoszenia

Koszt publikacji ogłoszenia, o dowolnej ilości znaków, oraz dowolnym czasie publikacji, wynosi 249 zł brutto.

Kontakt

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

email: redakcja(małpa)ebos.pl
telefon: 71 71 52 360
telefon: 533 22 32 32

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.