Środa, 24 lipca 2024
Dziennik wyroków i ogłoszeń sądowych
Rej Pr. 2512 | Wydanie nr 5994
Środa, 24 lipca 2024

Jak opublikować ogłoszenie?

Poczta elektroniczna (email)

Publikacja ogłoszenia odbywa się na podstawie przesłanej treści ogłoszenia na adres email redakcji: redakcja(małpa)ebos.pl . Treść ogłoszenia przesłana przez pracownika sądu, prokuratury (ze służbowego maila), syndyka nie wymaga potwierdzenia postanowieniem sądu/prokuratury. W każdym innym przypadku, wymagane jest przesłanie danych zlecającego publikację ogłoszenia, skan postanowienia odpowiedniego organu o publikacji ogłoszenia.

FAX

Publikacja ogłoszenia odbywa się na podstawie przesłanej treści ogłoszenia na nr faksu 71 750 31 21. Treść ogłoszenia przesłana przez pracownika sądu, prokuratury, syndyka, będzie potwierdzona telefonicznie przez redakcję EBOS.PL, w każdym innym przypadku, wymagane jest przesłanie dodatkowo danych zlecającego publikację ogłoszenia, skan postanowienia odpowiedniego organu o publikacji ogłoszenia.

Poczta tradycyjna

Publikacja ogłoszenia odbywa się na podstawie przesłanej treści ogłoszenia na adres redakcji. Treść ogłoszenia przesłana przez pracownika sądu, prokuratury, syndyka będzie potwierdzona telefonicznie przez redakcję EBOS.PL, w każdym innym przypadku, wymagane jest przesłanie dodatkowo danych zlecającego publikację ogłoszenia, skan postanowienia odpowiedniego organu o publikacji ogłoszenia.

Koszt publikacji ogłoszenia

Koszt publikacji ogłoszenia, o dowolnej ilości znaków, oraz dowolnym czasie publikacji, wynosi 249 zł brutto.

Kontakt

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

email: redakcja(małpa)ebos.pl
telefon: 71 71 52 360
telefon: 533 22 32 32