Czwartek 26 maja 2022 Wydanie nr 5204
notice
Sygnatura akt: Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 25.04.2022

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 697/21 postępowanie z wniosku Feliksy Szymczak i Henryka Szymczaka z udziałem Krystyny Szczur, Wandy Kosiorek, Teresy Grenda, Jadwigi Grędkiewicz i Jana Kościana o stwierdzenie nabycia przez Feliksę Szymczak i Henryka Szymczaka z mocy prawa przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonych w obrębie ewidencyjnym Sadówka, powiat zgierski, województwo łódzkie stanowiących działki gruntu o numerach ewidencyjnych: 37 o powierzchni 0,2667 ha, 33 o powierzchni 0,2024 ha, 31 o powierzchni 0,4926 ha, 58 o powierzchni 0,3030 ha, dla których nie jest prowadzona księga wieczysta ani zbiór dokumentów. Nieruchomość pozostaje w posiadaniu wnioskodawców. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od publikacji ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 13.08.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.