Środa 30 listopada 2022 Wydanie nr 5392
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II Ns 481/21 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
II Wydział Cywilny
ul. Marszałkowska 82
00-517 Warszawa

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 08.06.2022

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Piotr Cabaj O treści

Przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 82 w Warszawie, w Wydziale II Cywilnym pod sygnaturą II Ns 481/21 toczy się postępowanie z wniosku Syndyka masy upadłości Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo Kredytowej w upadłości likwidacyjnej Lechosława Kochańskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Piotrze Cabaj, synu Janusza Zenona Cabaj oraz Haliny z domu Szymańskiej, urodzonym w dniu 21 lipca 1981 r. w Warszawie, zmarłym w dniu 20 października 2018 r. w Warszawie, ostatnio stale zamieszkałym w Warszawie przy ul. Geodetów 6/50.

Sąd wzywa wszystkich spadkobierców, aby w terminie trzech miesięcy od opublikowania tego ogłoszenia zgłosili się do Sądu Rejonowego dla. m. st. Warszawy w Warszawie i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Warszawa Województwo: mazowieckie Treść ogłoszenia ważna do: 08.09.2022

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.