Środa 30 listopada 2022 Wydanie nr 5392
notice
Sygnatura akt: I Ns 150/21 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 07.11.2022

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Marek Jantas, Jakub Gleicher, Manuela Gleicher O treści

Przed Sądem Rejonowym w Gorlicach pod sygnaturą I Ns 150/21 toczy się postępowanie z wniosku Marka Jantasa o stwierdzenie zasiedzenia prawa własności działek ew. nr 1253/2 o pow. 0,9017 ha i nr 1254/1 o pow. 0,1410 ha, położonych w Ropicy Polskiej, gmina Gorlice, powiat gorlicki, województwo małopolskie, powstałych z parcel gruntowych objętych Lwh 184 – wpisanych na rzecz Rady Żydowskiej w Gorlicach w ¼ części, Jakuba Gleichera w ¼ części, Gitli z Gleicherów Steinberg w ¼ części, Manueli Gleicher w ¼ części.

Sąd wzywa następców prawnych Rady Żydowskiej w Gorlicach, Jakuba Gleichera, Gitli z Gleicherów Steinberg, Manueli Gleicher oraz wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu postępowania pod rygorem pominięcia.

Jeżeli w tym terminie nikt się nie zgłosi, albo praw swoich nie wykaże, Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono wykazane.

Miejscowość: Gorlice Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 07.02.2023

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.