Sobota 28 stycznia 2023 Wydanie nr 5451
notice
Sygnatura akt: XVIII Ns 446/20 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
XVIII Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-643 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 24.01.2023

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: BANK MILLENNIUM Spółka Akcyjna w Warszawie Departament Dochodzenia Należności Detalicznych, Władysław Grochowski, Maria Heyser, Teresa Grochowska-Gajdek O treści

OGŁOSZENIE

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XVIII Wydział Cywilny zawiadamia o postępowaniu w sprawie o sygnaturze XVIII Ns 446/20 z wniosku Banku Millenium Spółki Akcyjnej w Warszawie o stwierdzenie nabycia spadku po Zofii Hajduk-Babucy urodzonej 29 października 1951 r. w Śmiardowie Złotowskim, zmarłej w dniu 26 lipca 2019 r. w Łodzi, córce Władysława Grochowskiego i Marty Heyser.

Sąd wzywa wszystkich spadkobierców, aby w ciągu 3 (trzech) miesięcy, licząc od dnia ogłoszenia, zgłosili i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Łódź Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 25.04.2023

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.