Sobota 28 stycznia 2023 Wydanie nr 5451
notice
Sygnatura akt: Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.01.2023

W sprawie: inne

O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu zawiadamia, że Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu Tomasz Modro w trybie art. 6371 k.p.c. przystąpił do sporządzenia spisu inwentarza po Stanisławie Hilarym Chomiczu, synu Bolesława i Marii, zmarłym w dniu 31 października 1997 roku w Łodzi, mającym ostatnie miejsce zwykłego pobytu w Strykowie przy ulicy Stary Rynek 2 mieszkania 27, PESEL 47011404076.
Sąd poucza również, że ten, kto uprawdopodobni, że jest spadkobiercą, uprawnionym do zachowku lub zapisobiercą, albo wykonawcą testamentu lub wierzycielem mającym pisemny dowód należności przeciwko spadkodawcy może uczestniczyć w sporządzaniu spisu inwentarza, w szczególności zgłaszać przedmioty należące do spadku, przedmioty zapisów windykacyjnych lub długi spadkowe, które podlegają zamieszczeniu w spisie inwentarza”.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 25.04.2023

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.