Czwartek 20 stycznia 2022 Wydanie nr 5078

Prawo rodzinne

wynagrodzenie dla opiekunów prawnych

Mikasaty napisał w dniu 09.02.2010 o godzinie 11:43:48 :

powiedzcie mi proszę, a może lepiej napiszcie, bo nie usłyszę, gdzie wpisujecie wnioski o przyznanie wynagrodzenia opiekunowi prawnemu. do Ns, czy Op? wiem, że przysługuje jakiś środek zaskarżenia, ale jaki? pewnie tak samo, jak przy przyznawaniu wynagrodzenia jednorazowego, ale takich spraw nie pamięta u nas nikt. Komentator Marcin Uliasz twierdzi, że przysługuje od takich postanowień apelacja, a Andrzej Zieliński, że zażalenie.

kazanna napisał w dniu 09.02.2010 o godzinie 11:48:21 :

koleżanka całkiem niedawno przerabiała jednorazowe przyznanie wynagrodzenia ( za pewien okres ) , rozpoznawała to w Ns , zaskarżone apelacją, rozpoznaną następnie przez II instancję. Myślę że wnioski o wynagrodzenia wypłacane periodycznie powinny być rozpoznawane w podobny sposób.

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.