Środa 01 lutego 2023 Wydanie nr 5455

HELP FOR STUDENT

badania do pracy mgr-sędziowie wydziału wykonywania orzeczeń

kaffienka napisał w dniu 28.09.2010 o godzinie 18:42:11 :

Witam!
Jestem studentką V roku pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką społeczną oraz II roku prawa na Uniwersytecie Śląskim. Piszę pracę magisterską w związku, z czym prowadzę aktualnie badania do niej. Moja praca dotyczy organizacji służby kuratorskiej w Polsce (główne badania kuratorów kończę właśnie stacjonarnie w sądzie rejonowym). W toku pisania pracy pojawiła się jednak potrzeba przeprowadzenia wywiadów z sędziami z Wydziału Wykonywania Orzeczeń dowolnego sądu rejonowego. Moje badanie jest krótkim wywiadem internetowym (odpowiedź na pytania poprzez mail). Wywiad ten składa się z max. 10 pytań, na które należy udzielić krótkich odpowiedzi.
Bardzo proszę o zgłaszanie się sędziów, którzy są chętni do udzielenia mi takowej pomocy w moich badaniach. Z góry dziękuję.

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.