Czwartek 08 grudnia 2022 Wydanie nr 5400

Cywilna procedura

Cypryjskie spółki

need napisał w dniu 22.07.2011 o godzinie 17:54:01 :

Mam pytanie: czy jak zwykle pomocny MS posiada w swoich zbiorach cypryjskie prawo spółek, i oczywiście na każdą prośbę sądu bezzwłocznie wysyła przetłumaczony tekst? czy jest jak zwykle, przesyla (o ile wogóle) tekst w jezyku oryginalnym i prosi o zwrotne przsłanie przetłumaczonego tekstu?? Biorąc pod uwagę że biegłych tłumaczy z greki jest az 6 na całą polskę, z czego tylko 2 na stałe tłumaczy dla sądów czas oczekiwania może ... spowodować sprawność i szybkość postępowania :D

Oczywiście chodzi o wykazanie pełnomocnictwa :D

Może ktoś już występował o ten dokument?

Włóczykij napisał w dniu 22.07.2011 o godzinie 20:05:56 :

chyba szybciej napisać do MS (można też przedzwonić )

need napisał w dniu 22.07.2011 o godzinie 21:55:54 :

dzieki włóczykiju, ale 18 w piątek do MS nie ma co dzwonic , bo tam w piątek to co najwyżej do 15 jest personel sprzątający , a do slynnych na całą polskę inspektorów to nawet w tygodniu jest problem z dodzwonieniem kiedyś dzwonilam przez tydzien i nie wiem czy to najbardziej "zapracowane" osoby w MS czy tez maja status "kancelarii tajnej"

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.