Środa 06 lipca 2022 Wydanie nr 5245

Prawo rodzinne

Ośrodki kuratorskie - Konferencja w Warszawie.

Aurelio napisał w dniu 07.05.2012 o godzinie 22:13:17 :

Informacyjnie:

Krajowa Rada Kuratorów reprezentowana przez przewodniczącego Andrzeja Martuszewicza wspólnie z PEDAGOGIUM Wyższą Szkołą Nauk Społecznych w Warszawie, reprezentowaną przez JM Profesora Marka Konopczyńskiego organizuje w dniu 10. maja 2012 roku ogólnopolską konferencję: Ośrodki kuratorskie – szansa na resocjalizację nieletnich w środowisku lokalnym. Konferencja została objęta honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości - Jarosława Gowina i odbędzie się Galerii Porczyńskich w Warszawie, pl. Bankowy 1. Do udziału w Konferencji, jej organizatorzy pragną zaprosić przede wszystkim wychowawców i kierowników ośrodków kuratorskich, kuratorów sądowych, sędziów rodzinnych, przedstawicieli środowisk naukowych, organizacji, stowarzyszeń, fundacji prowadzących działalność wspierającą resocjalizację nieletnich.
Mimo, iż czas jest krótki, to każdy, kto wyrazi wolę udziału w Konferencji uzyska zaproszenie.

Po więcej szczegółów zapraszam --> TUTAJ!

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.