Czwartek 26 maja 2022 Wydanie nr 5204

Cywilna procedura

z jakich baz danych przestrzennych korzystacie?

procontra napisał w dniu 07.10.2012 o godzinie 18:21:36 :

Nie wiem, na ile jest to temat proceduralny. Czy w Waszej pracy korzystacie z danych przestrzennych zagregowanych w publicznie dostępnych bazach danych (na stronach internetowych). A jeżeli tak - to czy dokonujecie interpretacji tych danych sami (jeżeli np w sposób oczywisty widać, że jakiś teren ma jakieś cechu faktyczne albo prawne - np baza danych obiektów chronionych Generalnej Dyrekcji Ochrony Srodowiska czy mapy powodziowe RZGW. A moze w tezach do opinii biegłych związanych z nieruchomościami zawarte są wyraźne polecenia do odniesienia się do takich baz?
Pytam bo próbuję ustalić, na ile system infrastruktury informacji przestrzennej wpływa na pracę sądów, może ktoś ma jakieś doświadczenia albo przemyślenia.

Hakoss napisał w dniu 07.10.2012 o godzinie 20:56:03 :

Ja w zasadzie tylko z geoportalu... ale dzięki za podpowiedź.

procontra napisał w dniu 07.10.2012 o godzinie 21:30:35 :

Ja myślę Hakoss, ze Ty AŻ z geoportalu korzystasz.

Joasia napisał w dniu 07.10.2012 o godzinie 23:06:47 :

Raz była mi potrzebna warszawska baza ulic i działek geodezyjnych - ale i tak pełnomocnicy przynieśli wydruki. Nie pamiętam niestety jak to się nazywało

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.