Czwartek 24 września 2020 Wydanie nr 4595

Karne procedura

Działamy w trybie......

espanol napisał w dniu 14.03.2007 o godzinie 15:12:02 :

No - jestem przypuszczalnie pierwszym szczęśliwcem na jakiego trafił nasz nowy twór. Muszę przyznać, że nasza prokuratura sprawiła się wspaniale. Wyrok wydany, ja już piszę uzasadnienie. Pogratulować.... Naciski z góry na tą propagandę muszą być straszne, skoro tak ruszyło z kopyta. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że szybko to padnie, gdyż sądy okręgowe zaraz podniosą krzyk, że są przeciążone... A napewno tak się stanie w ciągu pół roku. Moze awansuję?????

jaro123 napisał w dniu 22.10.2007 o godzinie 21:01:29 :

A też chcą publikacji wyroków w lokalnej prasie??? Ostatnio mi wnieśli o to i na dodatek wraz z wizerunkiem sprawcy, bo podobo są takie wytyczne. Mało mi się łańcuch na szyi nie urwał jak to usłyszałem. Bo co to za napiętnowanie dla pijanego rowerzysty spod wiejskiego sklepu, przecież to dla niego wyróżnienie i darmowa reklama. Facet chyba do końca życia miałby jedno piwko gratis - jako żywa reklama.

Dreed napisał w dniu 22.10.2007 o godzinie 21:54:38 :

"jaro123" napisał:

A też chcą publikacji wyroków w lokalnej prasie??? Ostatnio mi wnieśli o to i na dodatek wraz z wizerunkiem sprawcy, bo podobo są takie wytyczne. .


Pewnie, że chcą... U mnie to jest tak - 2100zł minimum grzywny, zakaz w zależności od alkoholu do 1 promil rok itd w górę, publikacja za 2 razem a przy samochodzie od razu.... Ale nie dajmy się zwariować - na szczęście my jesteśmy sądem a nie podległymi pracownikami pgr. Ja jak rozmawiam z nimi to odpowiadam, że to nie on się podpisuje pod wyrokiem tylko ja a ja nie bedę robił z siebie idioty Trafia, ale uzasadnienia piszę nagminnie. Na szczęście mam szablon (10 min). Smuci mnie tylko, że SO jest....eeech. Ale to oni wystawiają sobie ocenę. Ja w nagrodę od wielu lat wydział grodzki

Dred napisał w dniu 22.10.2007 o godzinie 22:26:00 :

Wydział Grodzki jest najlepszy!!!!!! Nie lubię tych kilku-, kilkunastotomowych "ouchyłek" z II K....nie lubię, nie lubię...

Dreed napisał w dniu 22.10.2007 o godzinie 22:40:45 :

"Dred" napisał:

Wydział Grodzki jest najlepszy!!!!!! Nie lubię tych kilku-, kilkunastotomowych "ouchyłek" z II K....nie lubię, nie lubię...


No ja jak mam być szczery to nim już,,,,, Ale taka jest cena niezalezności. Byc może mam za bardzo niewyparzoną A nie cierpię grodzkiego z jednego powodu. Mam granicę i przemyt cygarów. Mając po 500-600 spraw typu pisanie postanowieniam gdzie zmieniam sygnaturę, imię i nazwisko ukaranego mandatem, ilość papierosów podlegającyh przepadkowi to się poprostu uwsteczniam. Uważam, że tym może się zajmować mój 10 letni syn i doskonale mu to pójdzie a nie człowiek po egzaminie sędziopwskim. Kiedyś na szkoleniu w Popowie z kks zwróciłem na to uwagę to usłyszałem: "kręci się to i idzie dobrze" to po co zmieniać? Takie podejście inteligentów z MS. A nie można np wprowadzić jak w cywilnym posiedzeń niejawnych - nie blokujących terminów? Nie można zmienić tego na tryb administracyjny? Nie nie można - musi tyrać kilku pracowników UC i kilku ludzi w sądach...wrrr

bladyswit napisał w dniu 26.10.2007 o godzinie 23:08:24 :

Dziś po raz pierwszy trafił mi się tryb (178a par. 1) gdzie musiałem przerwać rozprawę celem wezwania świadków.... Jeszcze się nie otrząsnałem z tyego szoku :sad:

jaro123 napisał w dniu 27.10.2007 o godzinie 01:26:41 :

To może się ktoś ze mną zamieni na wydział. Oferuję Wydział II Karny, a kupię VI Grodzki, nawet może być obłożony tymi trybami.

bladyswit napisał w dniu 27.10.2007 o godzinie 10:26:14 :

"jaro123" napisał:

To może się ktoś ze mną zamieni na wydział. Oferuję Wydział II Karny, a kupię VI Grodzki, nawet może być obłożony tymi trybami.


Spróbuj wystawić swoją propozycję na Allegro

Dred napisał w dniu 27.10.2007 o godzinie 10:38:24 :

"jaro123" napisał:

To może się ktoś ze mną zamieni na wydział. Oferuję Wydział II Karny, a kupię VI Grodzki, nawet może być obłożony tymi trybami.


Pozdrawiam kibica kolarstwa szosowego (178a 2 kk) !!!!

bladyswit napisał w dniu 27.10.2007 o godzinie 10:42:47 :

Nietrzeźwi piesi też powinni być karani tak samo jak rowerzyści. Ale by to podniosło wykrywalność. A gdyby tak jeszcze wprowadzić przepis, że przeklinanie w iejscu publicznym jest przestępstwem... Wtedy okazałoby się że mamy najlepszą Policję na świecie

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.